Kampanya

Garantiden MTV Ödemelerine Kampanyası

Garanti motorlu taşıt vergisi kampanyası düzenledi Bu kampanya ile mtv ödemelerini garanti internet şubesinden yapanlara vestel led tv klimlera özel indirimler kazanacaklar işte ayrıntılar.1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler ve Alo Garanti’den yapan müşterilerimiz Vestel’den yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %10 indirim fırsatı kazanıyor!

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı veya Cep Şubesi IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, Vestel’den %10 indirimle LED TV ve klima fırsatını kaçırmayın!

İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve Alo Garanti’den (444 0 333) kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 3 taksit seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

1 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini İnternet Şubesi, Cep Şubesi veya Paramatikler’den yapan müşterilerimiz Vestel mağazalarından yapacakları LED TV ve klima alışverişlerinde %20 indirim kazanacaktır.

Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 12 Ağustos’a kadar SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Vestel mağazalarında ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 20 Ağustos 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.

İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Vestel ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İnternet Şubesi ve Cep Şubesi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3 taksit seçeneği sunulacaktır. Paramatikler’den yapılan MTV ödemelerinde tek çekim.

Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.

Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Garanti Ticari Kart sahipleri faydalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı