Hibe KrediKredi

Hibe Kredi Kimlere Verilir

Ülkemizde pek çok kişi farklı proje düşüncelerine sahip olmakta ve bunları hayata geçirmeye çalışmaktadır fakat bir o kadar kişide fikirlerini uygulamaya dökecek sermaye bulamamaktadır. Her proje üretmek isteyen ancak sermayesi olmayacak kişi bu noktada hibe kredi kimlere verilir diye düşünerek kendisinin hibe alıp alamayacağını merak eder.
Özellikle son yıllarda ülkemizdeki farklı projeler yaratmak isteyen kişilere artan maddi destek bir çok proje düşüncesi olan insana projesini uygulamaya koyma fırsatı vermektedir. Merak edilen hibe kredi kimlere verilir sorusuna bağlı olarak bilinmesi gerekenler bulunmakta ve bunları bilerek hibe kredi başvurusu yapılması gerekmektedir. Hibe kredi hayvancılık, tarım, bilgisayar programcısı, sanayi, üretim, teknolojik proje konularından proje üretmek isteyenlerin alabileceği geri ödemesiz bir maddi destektir.
Son yıllarda projelere artan desteğin bir göstergesi olan geri ödemesiz hibeler için yılda bir çok insan başvurmakta ve bir çoğu da hibe kredi alabilmektedir. Önemli projeleri olan kişilerin projelerinin istediği gibi gitmesi durumunda ise proje TÜBİTAK projeleri arasına alınıp hibe desteğinin 500 bin TL’ye kadar artması sağlanmaktadır.
Devlet destekli girişimcilik hibe destek kredileri mevcut hepinizin uzaktan yakından tanıdığı ve duyduğu kosgep bu konuda ihtiyacınız olan desteği size sağlıyor.

Kosgep Girişimcilik destek Hibe Kredisi Kimler Yararlanabilir?

Kosgep T.c Vatandaşı olan ve kendi işini kurmak üzere bir projesi veya fikri olan herkese 30 bin tl geri ödemesiz hibe kredi veriyor ve 70 bin tl kadarda geri ödemeli %0 faizli kredi veriyor.Yeterki kosgebe sunacak bir iş fikriniz planınız olsun. kabul edilmemeniz için hiç bir engel yoktur.Başvurular mantıklı olduğu sürece herkes kosgepden hibe destek kredisi almaya hak kazanır.kosgebe başvura bilmek için ssk kaydınızın olmaması gerekiyor ve işkur kaydınızın yapılı olması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı