Kredi Kartı

Kredi Kartları Bonus Uygulamaları

Artık hemen hemen herkes en az iki olmak kaydıyla kredi kartına sahip diyebiliriz. Kredi Kartları Bonus Uygulamaları gerçekten hayatımızı kolaylaştırıyor yalnız doğru kullandığımızda. Ne yazık ki biz ayağımızı yorganımıza göre uzatmıyoruz ama nedense yinede bu kartlardan vazgeçemiyoruz. Bankalarda kullanımı artırmak ve kendi kartlarını cazip hale getirmek adına çeşitli kampanyalar yapıyorlar. Bu da bizi cezp ediyor bir yerde. Bankaların bu çözümleri arasında artı taksit imkanları ve bedava alışveriş yapabilmenizi sağlayan bonus kampanyaları bulunuyor.

 

Kullandığınız kartın mensup olduğu bankanın çözüm ortağı olan yerlerden alışveriş yaptığınızda bonus world para chip para gibi bonuslar kazanıp yine çözüm ortağı olan yerlerde bedava alış veriş yapma şansını yakalıyorsunuz. Kredi kartlarını kullanırken kullanacağımız yerlerdeki pos cihazlarının çeşitlerine de dikkat etmeliyiz ki daha çok bonus kazanabilelim. Kredi Kartları Bonus Uygulamaları kartımızın çeşidine göre maximum kart bonus kart word kart cardfinans için ortak pos cihazlarının olup olmadığını alış veriş yaptığımız yerlere sorabiliriz. Bu gibi yerlerde daha önce kazanmış olduğumuz puanları da kullanabiliriz.

Bankalar bu kampanyalar ile müşterilerin ilgisini çekmekte ve onlara en iyi hizmeti nasıl veririz diye düşünmektedirler. Genel olarak kredi kartı kullanıcıları da bu uygulamalardan memnundurlar.

Kredi Kartları Bonus Uygulamaları ile bedava alışveriş yapmayı kim istemez ki? Sizler de kartiniz da ki bonuslari kullanarak bedava alisveris yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı